Všetky farby vášho životaVzorkovňa

Ľudia si pamätajú len 10% toho, čo počujú, len 20% toho, čo vidia, len 40% toho, čo vidia a počujú, ale 100% toho, čo zažijú! Príďte a zažite.

V prípade, že sa neviete rozhodnúť môžete prísť do našej 200  vzorkovne, kde nájdete inšpiráciu. K dispozícii máme niekoľko vzoriek ako môže váš povrch steny i stropu vyzerať. Prezriete si u nás moderné dizajnové povrchy, klasický a elegantný štýl, ale aj kráľovskú eleganciu. V rámci veľkoobchodu slúži vzorkovňa tiež ako objednávkové miesto pre spolupracujúcich architektov, dizajnérov, developerov, stavebné a realizačné firmy, hotely, wellness centrá, atď. Sme radi, že vám môžeme predstaviť miesto, kde je možné priamo vidieť nami ponúkané povrchy v reálnom prostredí.

Príďte sa inšpirovať a pretvoriť svoju fantáziu na skutočnosť. S nami absolvujete prehliadku posledných trendov v dizajne, nepreberného množstva možností, farieb, tvarov a materiálov, kde sa vaše sny stanú realitou. Spolu nájdeme riešenie aj pre vás. Budeme radi, ak sa aj vy stanete našimi spokojnými klientmi.